Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli - Gdynia 2024/2025

Aktualności

Wolne miejsca w rekrutacji uzupełniającej

24.05.2024

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z listą wolnych miejsc w rekrutacji uzupełniającej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych, która znajduję się w plikach do pobrania.

Zaproszenie

01.03.2024

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do gdyńskich przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025. Doskonale wiemy, że wybór pierwszej placówki edukacyjnej dla Państwa Dzieci jest niezwykłym przeżyciem, dlatego w tym szczególnym momencie chcemy towarzyszyć Każdemu z Państwa.

Dzięki prowadzonej w Mieście polityce Gdyni Rodzinnej, która nie traci z pola widzenia indywidualnych potrzeb najmłodszych i Państwa aspiracji zawodowych,w ubiegłych latach powstało aż 8 nowych, dużych przedszkoli. Z kolei tylko w samym 2023 r. przygotowaliśmy najmłodszym ponad 7100 miejsc 
w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych.

Drodzy Państwo, od zawsze samorząd gdyński stawia na takie rozwiązania, które zachęcają dzieci do wszechstronnego rozwoju. Stąd, tegoroczna rekrutacja będzie prowadzona tak, by każde Dziecko znalazło swoje miejsce – najlepiej w tej wymarzonej placówce. Liczba przygotowanych przez nas miejsc dla wszystkich najmłodszych mieszkanek i mieszkańców jest w pełni wystarczająca, jednak skala zainteresowania konkretnym przedszkolem oraz bezwzględny obowiązek zapewnienia w nim bezpiecznych warunków pobytu dla przedszkolaków, mogą stanowić potencjalne ograniczenia w naborze.    Prosimy zatem o dokonanie wyboru maksymalnej  liczby  placówek (trzech),  które spełniają Państwa  oczekiwania, wraz
z określeniem, która z nich jest pierwszym wyborem, a które bierzecie Państwo pod uwagę w drugiej
i trzeciej kolejności.

Jesteśmy przekonani, że najmłodsi w pełni „posmakują” niezwykłej Przygody w przedszkolu i będą miały tę moc, by odważnie, świadomie rozpocząć edukację w szkole podstawowej.

                                                        

                                                    Z serdecznymi pozdrowieniami

 

   Wiceprezydent Miasta Gdyni                                                  Prezydent Miasta Gdyni

       Bartosz Bartoszewicz                                                               Wojciech Szczurek