Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór do przedszkoli

Aktualności

potwierdzanie woli przez kandydatów niezakwalifikowanych, którym wskazano miejsca

03.04.2020

Rodzice kandydatów niezakwalifikowanych, którym są wskazywane miejsca otrzymają powiadomienie mailowe bezpośrednio z systemu Vulcan. Bardzo proszę o mailowe zgłoszenie się do punktów naboru  w celu potwierdzenia woli. W przypadku niepotwierdzenia woli kandydat zostanie skreślony z listy z uwagi na to, że będzie wówczas trwała rekrutacja uzupełniająca a na niepotwierdzone miejsce będzie mogło być przyjęte kolejne dziecko."

"Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka...…. (imię i nazwisko dziecka) ur. ........ (data urodzenia) zakwalifikowanego do przedszkola/oddziału przedszkolnego (proszę zostawić właściwe określenie) w .................. (wpisać nazwę jednostki) na rok szkolny 2020/2021.

.........................................
(imię i nazwisko rodzica)"

Niepotwierdzenie woli = nieprzyjęcie dziecka do przedszkola
Proszę w wiadomościach włączać opcję dostarczenia i przeczytania wiadomości i śledzić status dziecka w przedszkolu!


przesunieta rekrutacja uzupełniająca

03.04.2020

Szanowni Państwo,
z uwagi na obecna sytuację, rekrutacja uzupełniająca jest przesunięta na sierpień. Aktualne terminy można znaleźć w plikach do pobrana i terminach naboru. W przypadku jeśli po wskazaniu miejsc dzieciom niezakwalifikowanym nie będzie wolnych miejsc i nikt nie zrezygnuje, rekrutacja uzupełniająca możne nie być przeprowadzona, ponieważ nabór uzupełniający robi się na wolne miejsca.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Rekrutacja do przedszkoli /oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Halinów na rok 2020/2021 rozpocznie się 24 lutego 2020 o godz. 8.00

03.02.2020

Szanowni Państwo, Witamy na stronie rekrutacji dzieci do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Gminie Halinów na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy od 24 lutego od godziny 8.00 Pozdrawiamy Zespół VULCAN