Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do Przedszkoli / Oddziałów Przedszkolnych w Gminie Wołów

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej im. Janusza Korczaka

Krzydlina Wielka 27a, 56-100 Wołów

tel. 71 389 01 26

fax. 71 389 27 60

e-mail: spkw@wp.pl

WWW: http://www.szkolakw.edupage.org

imię i nazwisko dyrektora: Bożena Szpak

Nie można wskazać prawidłowej lokalizacji jednostki na mapie

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
5-latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
6-latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Przystosowany
Godziny pracy:
08:00 - 13:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak

Opis jednostki

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka jest małą wiejską szkołą, położoną we wsi Krzydlina Wielka w gminie Wołów. W placówce jest 9 oddziałów od klas 0-VIII. Klasy są mało liczne, więc praca nauczyciela z dziećmi w dużej mierze ma charakter indywidualny.
Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne, funkcjonuje świetlica szkolna. Sala gimnastyczna jest doskonale przystosowana do zajęć sportowych na każdym etapie edukacji. Szkoła jest położona w bezpiecznej odległości od drogi, wśród lasów i pięknej przyrody, co inspiruje dzieci do działalności na polu ekologicznym. Posiada zaplecze socjalne (nowy plac zabaw, boisko, teren przed szkołą). W placówce funkcjonuje stołówka, która umożliwia korzystanie z ciepłych posiłków. Oddział przedszkolny posiada przy sali dydaktycznej własną szatnię i toaletę.
Szkoła zapewnia pobyt dzieci w oddziale przedszkolnym od przyjazdu autobusu szkolnego, tj. od 7:40 do czasu odjazdu autobusu, tj. do 13:40. Dojazdy do szkoły odbywają się pod opieką nauczyciela.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6