Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli - Gmina Zielonki

Aktualności

#4 POTWIERDZANIE WOLI - po ogłoszeniu wyników kwalifikacji !!!

22.03.2023

Wyniki postępowania rekrutacyjnego (listy dzieci zakwalifikowanych/dzieci niezakwalifikowanych) można sprawdzić zarówno w systemie elektronicznej rekrutacji po zalogowaniu się jak i na listach wywieszonych na przedszkolach.

UWAGA!!! Przypominamy, aby po ogłoszeniu list zakwalifikowanych, POTWIERDZILI PAŃSTWO WOLĘ uczęszczania dziecka do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane poprzez złożenie stosownego oświadczenia - "Potwierdzenie woli przyjęcia" (od 22 marca 2023 r. od godz. 15:00 do 28 marca 2023 r. do godz.15:00). 

UWAGA!!! Niezłożenie ww. oświadczenia w wyznaczonym terminie będzie potraktowane jako rezygnacja z miejsca i spowoduje automatyczne skreślenie dziecka z listy przyjętych.

Film dla Rodziców kandydatów do przedszkoli

22.02.2023

Drodzy Rodzice
Przekazujemy Wam nagranie, w którym opowiadamy o najważniejszych elementach rekrutacji Waszego dziecka do przedszkola:Znajdziecie w nim podstawowe wskazówki, w jaki sposób przejść przez proces rekrutacji. Dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z obsługi systemu, udostępniamy także podręcznik ze szczegółowym opisem znajdujący się w zakładce Pomoc.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury oraz powodzenia w procesie rekrutacji!


Poradnik dla rodziców dziecka, które idzie do przedszkola

17.02.2023

Drogi Rodzicu przyszłego przedszkolaka!

Przekazujemy Ci poradnik, w którym został poruszony temat tego, jak zadbać o dobrą adaptację dziecka w przedszkolu?
Przygotowania do przedszkola, jak każda zmiana w życiu, budzą różne emocje – zarówno u dzieci, jak i u rodziców. Być może obawiasz się rozstania, zastanawiasz, czy dziecko da sobie radę w nowym miejscu, czy będzie płakało. Zachęcam Cię, abyś zamiast uciekać w przekonywanie samego siebie, że „będzie dobrze”, poradził sobie z tematem w najskuteczniejszy sposób: dowiedział się jak najwięcej o tym, co Was czeka!

Aby przejść do poradnika wystarczy kliknąć TUTAJ.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury oraz powodzenia w procesie rekrutacji!