Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Aktualności

Film dla Rodziców kandydatów do przedszkoli

08.02.2022

Drodzy Rodzice

Przekazujemy Wam nagranie, w którym opowiadamy o najważniejszych elementach rekrutacji Waszego dziecka do przedszkola:https://youtu.be/4VvWy0E4dYU

Znajdziecie w nim podstawowe wskazówki, w jaki sposób przejść przez proces rekrutacji. Dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z obsługi systemu, udostępniamy także podręcznik ze szczegółowym opisem znajdujący się w zakładce Pomoc.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury oraz powodzenia w procesie rekrutacji!”

Powitanie

08.02.2022

Szanowni Państwo,
Witamy na stronach elektronicznego systemu wspierającego rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach, na terenie Gminy Raszyn.
Przedstawiamy Państwu ofertę publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach, do których prowadzimy nabór na rok szkolny 2022/2023.

Rejestracja kandydatów w systemie elektronicznym rozpocznie się 1 marca 2022 r. o godz. 10.00 i potrwa  do 15 marca 2022 r.  Po dokonaniu rejestracji w systemie  należy wydrukować wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola, który następnie należy podpisać i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

W zakładce POMOC umieszczony został Przewodnik po systemie, w którym szczegółowo wyjaśniono wszystkie funkcjonalności i sposób postępowania związany z zarejestrowaniem dziecka w systemie.