• Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

ul. Pescantina 2, 08-101 Siedlce

tel. 25 794 34 41

fax. 25 794 34 49

e-mail: sekretariat@sp8.siedlce.pl

WWW: http://www.sp8.siedlce.pl

imię i nazwisko dyrektora: Karol Wnorowski

Lista oddziałów

Nazwa oddziału Szczegóły Liczba miejsc
6-latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski 25
6-latki (pięciogodzinny) Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa bez wyżywieniaOpieka podstawowa bez wyżywienia 22

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
07:00 - 17:00
Możliwość wyżywienia:
Własna kuchnia
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak

Opis jednostki

W Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach w roku szkolnym 2021/2022 powstanie jeden oddział przedszkolny dla dzieci 6-letnich.
Nasza placówka zapewnia dzieciom wykwalifikowaną, troskliwą i nowatorska kadrę pedagogiczną, a także stałą i profesjonalną pomoc pedagoga, psychologa i logopedy.
Sześciolatki będą mogły skorzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych takich jak: język angielski, gimnastyka, religia, zajęcia taneczne.
Będą miały możliwość korzystania z biblioteki szkolnej, pływalni i sali gimnastycznej. W naszej szkole dzieci będą brały udział w licznych imprezach i uroczystościach szkolnych, wyjściach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi na terenie szkoły.
Swoje zdolności artystyczne i sportowe będą miały okazje zaprezentować w przeróżnych konkursach, przeglądach, spotkaniach organizowanych nie tylko na terenie szkoły, ale i w innych placówkach bądź instytucjach lokalnych.
Zapewniamy dzieciom całodzienne wyżywienie, nad którego jakością czuwają nasze Panie kucharki.
Naszym celem jest dobre i solidne przygotowanie dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole, jak również kształtowanie w nich nawyków zdrowego i higienicznego trybu życia.
Rodzicom naszych dzieci zapewniamy pomoc i wsparcie w działaniach wychowawczych i profilaktycznych, bieżącą wymianę spostrzeżeń na temat rozwoju dziecka, a także udział w zajęciach i zabawach integracyjnych.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach jest placówką bogato wyposażoną. W skład kompleksu budynków Szkoły Podstawowej nr 8 wchodzą:
obiekt dydaktyczno-wychowawczy z biblioteką, pełnowymiarowa sala gimnastyczna, basen, boisko Orlik, boisko do gry w siatkówkę (zimą lodowisko), świetlica, stołówka.
W szkole funkcjonuje gabinet pielęgniarki.

Więcej informacji na temat naszej placówki znajdziecie państwo na stronie internetowej: http://www.sp8.siedlce.pl.
Wszelkie informacje bądź pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 25 794 34 41.

Serdecznie zapraszamy dzieci sześcioletnie do naszej szkoły.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6