Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli - Miasto Skarżysko-Kamienna

Aktualności

1.Składanie wniosków w rekrutacji uzupełniajacej

30.06.2022

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy w elektronicznym systemie wspierającym rekrutację uzupełniającą do Przedszkola Publicznego nr 10, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Skarżysko-Kamienna.

1 lipca 2022 r. o godz. 8:00 rozpocznie się rejestracja kandydatów do przedszkola

i potrwa zgodnie z harmonogramem do 14 lipca 2022 r. do godz. 20:00.

 

W celu zapoznania się z ofertą przedszkola należy wybrać Menu OFERTA.

Aby wygenerować wniosek należy wybrać Menu ZGŁOŚ KANDYDATURĘ (dostępny od 01.07.2022 od godz. 8:00), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Prosimy pamiętać, że wypełniony i wydrukowany wniosek należy dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

Szczegółowe terminy znajdują się w zakładce TERMINY NABORU. Pozostałe dokumenty można znaleźć w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

 

Aby sprawnie i bezproblemowo pracować w systemie, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Internet Explorer – wersja co najmniej 10.0, Mozilla Firefox – wersja co najmniej 60.0, Google Chrome – wersja co najmniej 70.0, Safari - wersja co najmniej 5, Opera - wersja co najmniej 24.

 

Poradnik dla rodziców dziecka, które idzie do przedszkola

28.02.2022

Drogi Rodzicu przyszłego przedszkolaka!

Przekazujemy Ci poradnik, w którym został poruszony temat tego, jak zadbać o dobrą adaptację dziecka w przedszkolu?
Przygotowania do przedszkola, jak każda zmiana w życiu, budzą różne emocje – zarówno u dzieci, jak i u rodziców. Być może obawiasz się rozstania, zastanawiasz, czy dziecko da sobie radę w nowym miejscu, czy będzie płakało. Zachęcam Cię, abyś zamiast uciekać w przekonywanie samego siebie, że „będzie dobrze”, poradził sobie z tematem w najskuteczniejszy sposób: dowiedział się jak najwięcej o tym, co Was czeka!

Aby przejść do poradnika wystarczy kliknąć TUTAJ.

Życzymy Państwu przyjemnej lektury oraz powodzenia w procesie rekrutacji!