Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Miasto Toruń

Oferta jednostki

Przedszkole Miejskie nr 13 im. Mikołaja Kopernika

ul. Konstytucji 3 Maja 14, 87-100 Toruń

tel. 566486702

e-mail: pm13@poczta.onet.pl

WWW: http://www.pm-13.pl

imię i nazwisko dyrektora: Anna Matczak

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
OO-10-3L-4L-5L Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
OO-10-6L Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:30 - 16:30
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak
Pracuje na zmiany:
Jedna zmiana
Monitoring:
Tak
Psycholog:
Tak
Własny plac zabaw:
Tak
Zajęcia dodatkowe:
Zawieszone

Opis jednostki

W przedszkolu znajduje się sześć przestronnych, bogato wyposażonych sal przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz sala teatralna.
Wyposażenie przedszkola sprzyja stymulacji różnych form aktywności dzieci, uwzględniając ich potrzeby związane z wiekiem, zróżnicowanym rozwojem oraz różnorodnymi zainteresowaniami. Dwie sale wyposażone są w tablice interaktywne.
Nasza kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje i systematycznie uczestniczy w różnych formach doskonalenia zawodowego.
Realizujemy wiele programów, projektów i przedsięwzięć dotyczących wychowania przedszkolnego o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W przedszkolu zatrudniony jest psycholog, pedagog specjalny oraz logopeda. Przedszkole proponuje udział w Teatrze Rodzinnym oraz Klubie Świadomego Rodzica. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym i licznymi instytucjami wzbogacając ofertę przedszkola. Przedszkole posiada zmodernizowany plac zabaw wyposażony w sprzęt terenowy, ogród sensoryczny oraz boisko do gry w piłkę.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6