Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli w Żarach

Oferta jednostki

Miejskie Przedszkole nr 4 w Żarach

ul. gen. Sikorskiego 22, 68-200 Żary

tel. 68 374 37 19

e-mail: mp4@zary.pl

WWW: http://mp4zary.szkolnastrona.pl

imię i nazwisko dyrektora: Danuta Staryk

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3-latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
6-latki i starsze Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
4-latki Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
5-latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Godziny pracy:
06:00 - 16:30
Możliwość wyżywienia:
Własna kuchnia
Własny ogród:
Tak
Psycholog:
Tak

Opis jednostki

Miejskie Przedszkole nr 4 w Żarach zlokalizowane jest na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Kunice, jest przedszkolem typu ciechanowskiego.
Atuty przedszkola: dobre położenie z dala od tras komunikacyjnych, dogodny dojazd autobusem oraz własnym środkiem lokomocji.
Wszystkie sale zabaw są po kapitalnym remoncie, wyposażone zostały w nowoczesne meble, dywany. Wszystkie sale wyposażone są w pomoce edukacyjne oraz atrakcyjne zabawki.
Placówka posiada duży, atrakcyjny ogród wyposażony w 80% w nowy sprzęt ogrodowy. 
Kadra pedagogiczna posiada wyższe wykształcenie z kwalifikacjami do wykonywania zawodu nauczyciela przedszkola. Są to nauczycielki, które pracują z pasją i zaangażowaniem. Każdy dzień w naszym przedszkolu jest ciekawy.
Przedszkole oferuje dzieciom następujące zajęcia dodatkowe: rytmika, tańce , karate, język angielski, religia,zajęcia logopedyczne.
W przedszkolu funkcjonują cztery grupy, mogą to być grupy jednorodne lub mieszane wiekowo, w zależności od ilości dzieci zgłoszonych do przedszkola w procesie rekrutacji.
Wszyscy pracownicy przedszkola są współodpowiedzialni za przedszkole, za to co się w nim dzieje. Nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, w kuchni przyrządzane są smaczne ,,domowe" posiłki, a pracownicy obsługi dbają o porządek w budynku i ogrodzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6