• Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór Przedszkola

Aktualności

Publikacja list przyjętych i nieprzyjętych oraz wolnych miejsc

31.05.2017

Szanowni Państwo. Rekrutacja do przedszkoli w Mieście Żory z wykorzystaniem elektronicznego systemu na rok szkolny 2017/18 została zakończona. 31 maja opublikowano listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych. Jednocześnie informujemy, że w drugim etapie naboru do żorskich przedszkoli w niżej wymienionych placówkach pozostały wolne miejsca: Przedszkole nr 4 ul. Słoneczna 2 (Kleszczówka) 3-4 latki żywiona 32 miejsca, Przedszkole nr 8 ul. Wysoka 13 (Rogoźna) 3-4 latki żywiona popołudniowa 17 miejsc, Przedszkole nr 9 ul. Rybnicka 226 (Rowień) 3-4 latki żywiona 9 miejsc, Przedszkole nr 9 ul. Rybnicka 226 (Rowień) 5-6 latki żywione 1miejsce, Przedszkole nr 16 os. Sikorskiego 5-6 latki bez żywienia w G3 2 miejsca, Przedszkole nr 16 os. Sikorskiego 3-4 latki bez żywienia w G3 11 miejsc, Przedszkole nr 19 os. Powstańców Śl. 24A 3-4 latki żywione 2 miejsca, Przedszkole nr 23 os. Pawlikowskiego 41 3-4 latki żywione budynek główny 2 miejsca, Przedszkole nr 23 os. Powstańców Śląskich 3-6 l. żywione 2 miejsca, Przedszkole nr 23 os. Powstańców Śląskich 5-6 latki bez żywienia, filia 1 miejsce, Przedszkole nr 23 os. Powstańców Śląskich 3-4 latki bez żywienia, filia 9 miejsc. W plikach DO POBRANIA znajduje się Wniosek do odręcznego wypełnienia z którym należy zgłosić się do wybranego przedszkola. Mamy nadzieję, że system okazał się przyjazny w użytkowaniu, pozwolił zaoszczędzić czas i ułatwił zapisanie dziecka do przedszkola. Serdecznie dziękujemy.Zespół VULCAN

Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

21.05.2017

Szanowni Państwo,W dniu 22 maja zostały ogłoszone wyniki rekrutacji - nastąpiła publikacja list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli. Aby sprawdzić do jakiego przedszkola dziecko zostało zakwalifikowane należy zalogować się do systemu lub sprawdzić na liście wywieszonej w przedszkolu, do którego złożony był Wniosek o przyjęcie. <b>W dniach od 22 maja do 26 maja do godz. 15.00 należy zgłosić się do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane i potwierdzić wolę korzystania z usług tej placówki.Jeżeli nie potwierdzicie Państwo woli przyjęcia dziecka w określonym wyżej terminie, zostanie ono wykreślone z listy przyjętych.Publikacja list dzieci przyjętych nastąpi w dniu 31 maja o godz. 8.00.

Zakończenie rejestracji kandydatów

28.04.2017

Szanowni Państwo. Proces rejestracji kandydatów w elektronicznym systemie wspierającym rekrutację do przedszkoli został zakończony. W najbliższym czasie przeprowadzona będzie weryfikacja danych kandydatów zgromadzonych w systemie oraz analiza potrzeb i oferty edukacyjnej. W dniu 22 maja o godz. 8.00 zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek.W okresie od 22 maja rodzice kandydatów zakwalifikowanych będą potwierdzali wolę korzystania z usług placówki, do której dziecko zostanie przyjęte.

Publikacja oferty

17.04.2017

Szanowni Państwo. Witamy w elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację do przedszkoli w Mieście Żory. Opisy placówek oraz grup dostępne są w zakładce OFERTA EDUKACYJNA. Najistotniejsze terminy oraz ogólne zasady naboru można znaleźć w zakładce ZASADY I TERMINY. Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie podpisanego Wniosku DO PRZEDSZKOLA PIERWSZEJ PREFERENCJI mają Państwo czas do 28 KWIETNIA do godz. 15.00. Rodzice spełniający kryteria zawarte w Uchwale Rady Miejskiej, powinni wraz z Wnioskiem złożyć odręcznie wypełnione zaświadczenia znajdujące się w plikach DO POBRANIA- format PDF. Dokument można wydrukować w terminie późniejszym po zalogowaniu się do systemu kontem utworzonym we wcześniejszych krokach rejestracji zgłoszenia. Informujemy jednocześnie, że w zakładce POMOC umieszczony został Przewodnik po systemie, w którym szczegółowo wyjaśniono wszystkie funkcjonalności i sposób postępowania związany z zarejestrowaniem dziecka w systemie. Proszę pamiętać, że przy rekrutacji elektronicznej nie ma znaczenia kolejność zgłoszenia.