Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór do przedszkoli

Aktualności

Listy kandydatów zakwalifikowanych - potwierdzenie woli

22.04.2020

Szanowni Rodzice,

w dniach 24 - 30 kwietnia 2020 r. będzie trwał etap potwierdzania woli przyjęcia dzieci do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym opublikowane będą 24 kwietnia br. od godz. 12.00 na stronie internetowej wybranego przedszkola lub szkoły oraz w siedzibie tych jednostek.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzania woli uczęszczania dziecka do przedszkola/szkoły w terminie do 30 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00.

Wobec zagrożenia epidemicznego nie zalecamy osobistego dostarczania żadnego dokumentu z potwierdzeniem woli przyjęcia dziecka do przedszkola/szkoły. Preferowanym sposobem potwierdzenia woli jest wysłanie drogą elektroniczną wiadomości o treści „Potwierdzam wolę zapisu mojego dziecka …………..………………..………….. (wpisać imię i nazwisko dziecka) do ……………………………….……. (wpisać nazwę przedszkola/szkoły) na rok szkolny 2020/2021.

Potwierdzenie woli będzie skuteczne, jeżeli będzie wysłane na adres e-mail danej jednostki oświatowej wyłącznie z adresu e-mail wskazanego we wniosku kandydata.

Miejskie Przedszkole Nr 2 - mp2@zyrardow.pl

Miejskie Przedszkole Nr 5 - mp5@zyrardow.pl

Miejskie Przedszkole Nr 6 - mp6@zyrardow.pl

Miejskie Przedszkole Nr 8 - mp8@zyrardow.pl

Miejskie Przedszkole Nr 9 - mp9@zyrardow.pl

Szkoła Podstawowa Nr 3 - zsp3@zyrardow.pl

Szkoła Podstawowa Nr 4 - zsp4@zyrardow.pl

Szkoła Podstawowa Nr 6 - zsp6@zyrardow.pl

Brak potwierdzenia woli we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w wybranej jednostce oświatowej.

Po ustaniu stanu epidemii/zagrożenia epidemicznego rodzic kandydata zobowiązany jest do osobistego potwierdzenia woli w wybranej jednostce oświatowej.Przed rozpoczęciem udziału w rekrutacji zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym

04.03.2020

„Szanowni Państwo

Witamy w systemie rekrutacji do przedszkoli. Przed rozpoczęciem udziału w rekrutacji zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym, który dostępny jest tutaj:

https://youtu.be/a_pYaYlQh24?rel=0

Dodatkowo przypominamy Państwu, że szczegółowy podręcznik użytkownika jest dostępny w zakładce Pomoc.

Życzymy powodzenia w rekrutacji!”

Witamy na stronie poświęconej rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Żyrardów.

21.02.2020

Szanowni Państwo, Witamy na stronie poświęconej rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Żyrardów. Od 3 marca będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą placówek, logować się i dokonywać wyborów.