Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Oferta jednostki

Oddziały Przedszkolne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okuniewie

ul. 1 Maja 5, 05-079 Okuniew

tel. 227837124, 227837030

fax. 227837124

e-mail: szkolaokuniew@halinow.pl

WWW: http://www.szkolaokuniew.pl

imię i nazwisko dyrektora: Wioletta Ceglińska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
6-latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Przystosowany
Godziny pracy:
07:00 - 17:00
Możliwość wyżywienia:
Katering
Pracuje na zmiany:
Dwie zmiany
Monitoring:
Nie
Psycholog:
Nie

Opis jednostki

Oddziały Przedszkolne to wychowanie przedszkolne dla dzieci w wieku 3-6 lat organizowane w szkole podstawowej. Planowane jest przyjęcie dzieci 5 i 6-letnich, ale w przypadku braku miejsc w przedszkolu dla dzieci młodszych możliwe jest przyjęcie dzieci młodszych.

Odziały przedszkolne zorganizowane będą w budynku Szkoły Podstawowej. Dla uczniów przygotowana jest sala wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne, tablicę multimedialną oraz zabawki. Do dyspozycji dzieci są dwa place zabaw. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Planowane są grupy przedszkolne 6-latków, z możliwością utworzenia grup mieszanych, w zależności od liczby zgłoszonych dzieci. Dla uczniów pozostających w placówce po zajęciach, zorganizowany będzie oddział całodzienny w grupie łączonej. Oddziały zapewniają dla 6-latków bezpłatnie nauczanie, opiekę i wychowanie (tj. od września roku, w którym dziecko kończy 6 lat), dla pozostałych uczniów 1 zł powyżej podstawy programowej (powyżej 5 godzin).

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6