Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Oferta jednostki

Miejskie Przedszkole nr 27

ul. Juliana Tuwima 12, 58-500 Jelenia Góra

tel. 756480466

e-mail: pm27@op.pl

WWW: http://pm27okraglaczek.edupage.org

imię i nazwisko dyrektora: Małgorzata Wrotniewska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
Grupy młodsze Dzieci w wieku poniżej 3 latDzieci w wieku poniżej 3 lat Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
Grupy starsze Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:00 - 17:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak

Opis jednostki

Istniejemy już od 62 lat. Nasze mury opuściło przez te lata ponad 2000 absolwentów, którzy powracają do nas przyprowadzając swoje dzieci. Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny i radosny rozwój wszystkim wychowankom oraz daje poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Traktujemy każde dziecko indywidualnie. Sprawiamy, że dziecko czuje się kochane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu i radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Dbamy o właściwe przygotowanie wychowanków do przyszłej edukacji szkolnej.
W naszym przedszkolu funkcjonuje 7 grup, w których pracują wysoko wykwalifikowane, kompetentne i życzliwe nauczycielki. W grupach młodszych pracują również pomoce nauczycieli, które posiadają odpowiednie wykształcenie i predyspozycje do pracy z dziećmi.
Jesteśmy do dyspozycji dla naszych podopiecznych od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 -17.00. Oferujemy zdrowe i urozmaicone 3 posiłki dziennie przygotowywane we własnej kuchni.
Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, przestronne sale i bezpieczny 4 tarasowy ogród.

Bierzemy aktywny udział w projektach i akcjach ogólnopolskich propagowanych przez MEN Realizujemy autorskie programy wypracowane przez grono pedagogiczne.Posiadamy Certyfikaty :
  • "PRZEDSZKOLE Z PASJĄ",
  • "BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE",
  • "PRZEDSZKOLE W RUCHU",
  • "PRZEDSZKOLE DOBRZE PRZYGOTOWUJĄCE DO SZKOŁY"
  • "PLACÓWKA RESPEKTUJĄCA POTRZEBY SENSORYCZNE DZIECI"
Działamy zgodnie z procedurami MEN , GIS obowiązującymi placówki w okresie pandemii. Posiadamy wewnętrzne procedury związane z bezpieczeństwem dzieci, rodziców oraz personelu dotyczącymi zapobiegania zarażeniu Covid-19.

Nasze motto "Szczęśliwe dziecko to bezpieczne dziecko"
                                    
   ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO "OKRĄGLACZKA"

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6