Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Oferta jednostki

Miejskie Przedszkole nr 3 im. Juliusza Tuwima

ul. Jana Kilińskiego 6, 44-193 Knurów

tel. 322352775

fax. 322352775

e-mail: zsp2@knurow.edu.pl

WWW: http://www.przedszkole3.knurow.edu.pl

imię i nazwisko dyrektora: Dariusz Dzindzio

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3 latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
4 latki Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
5 latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
6 latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:30 - 16:30
Możliwość wyżywienia:
Własna kuchnia
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak

Opis jednostki

Miejskie Przedszkole nr 3 jest placówką sześcio-oddziałową, w której może przebywać maksymalnie 150 dzieci. Budynek przedszkola jest położony w centrum osiedla, w pięknym zielonym otoczeniu, jest budynkiem jednokondygnacyjnym, funkcjonalnym wraz z pięknym ogrodem do zabaw. Oddziały zerówkowe mieszczą się w wydzielonej części budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jana Kilińskiego 6. Sale zabaw są dostosowane do potrzeb dzieci 6 letnich wraz z atrakcyjnym placem zabaw.


Kadra pedagogiczna to nauczyciele i specjaliści z wyższym wykształceniem pedagogicznym, pełnymi kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca wspomagana jest przez 10 osób personelu pomocniczego.

Placówka przedszkolna w budynku Miejskiego Przedszkola nr 3 przy ul. Jana Kilińskiego 10 funkcjonuje w godzinach dostosowanych do potrzeb środowiska, w uzgodnieniu z organem prowadzącym tj. od 6:30 do 16:30.
Natomiast oddziały zerówkowe w budynku Miejskiej Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Jana Kilińskiego 6 funkcjonują w godzinach dostosowanych do potrzeb środowiska, w uzgodnieniu z organem prowadzącym tj. od 7:00 do 16:00.

Dziecko w naszym Przedszkolu ma doskonałe warunki do kształtowania zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności. Nowatorskie metody pracy, wspierają i wspomagają indywidualny rozwój dzieci, zabezpieczają potrzeby dzieci zdolnych, a także wymagających różnorodnej pomocy.

Oferujemy bogatą gamę zajęć prowadzonych przez nauczycielki przedszkola: zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia Integracji Sensorycznej, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne.

Przedszkole cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku, jest zadbane, estetyczne i sukcesywnie zmieniające swój wizerunek wewnętrzny jak i zewnętrzny.

Zdjęcia jednostki