Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór Przedszkola

Aktualności

KOMUNIKAT DO RODZICÓW DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W NABORZE DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019

10.05.2018

Szanowni Rodzice, z uwagi na duże zainteresowanie naborem do oddziałów przedszkolnych w placówkach, dla których Gmina Miejska Starogard Gdański jest organem prowadzącym informujemy, iż rekrutacja w trybie podstawowym została zakończona i nie zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca. W celu uzyskania dodatkowych miejsc dla dzieci, które nie zostały przyjęte do przedszkoli, Gmina Miejska Starogard Gdański rozpoczyna postępowanie konkursowe dla zainteresowanych placówek niepublicznych (bez dodatkowych kosztów dla rodziców). Po zakończeniu tego postępowania, zostaniecie Państwo poinformowani w zakresie możliwości wskazania innej placówki w której dziecko będzie mogło korzystać z prawa do wychowania przedszkolnego. Informacja zostanie Państwu przekazana w terminie do końca lipca 2018 r. na adres wskazany we wniosku. W związku z powyższym nie ma konieczności składania dodatkowych dokumentów. Państwa dane zostały zarejestrowane zarówno w wersji elektronicznej za pomocą aplikacji vNabór, jak również w wersji papierowej, którą złożyliście w przedszkolu pierwszego wyboru.

Wybór przedszkola w kryteriach!

09.03.2018

Drodzy Rodzice! Jeśli wśród kryteriów na które Pan odpowiadał podczas rejestrowania dziecka na witrynie, pojawiły się takie, dla których po wskazaniu odpowiedzi TAK, pod odpowiedzią pojawiły się nazwy jednostek, to konieczne jest zaznaczenie jednostek dla których kryterium to jest spełniane. Np. Jeśli kryterium mówi o tym, że kandydat rekrutuje do jednostki w pobliżu miejsca pracy jednego z rodziców, to po wskazaniu odpowiedzi TAK, konieczne jest wskazanie na liście tej jednostki, do której kryterium to się odnosi. Jeśli kryterium dla którego wskazał Pan odpowiedź TAK odnosi się do więcej niż jednej jednostki wskazanej podczas wyboru preferencji, należy zaznaczyć je trzymając wciśnięty na klawiaturze przycisk CTRL.

Wymagania techniczne

30.01.2018

Szanowni Państwo, Witamy na stronach elektronicznego systemu wspierającego rekrutację do przedszkoli na terenie Gminy Miejskiej Starogard Gdanski. Aby sprawnie i bezproblemowo pracować w systemie, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Google Chrome – wersja co najmniej 35.0 Mozilla Firefox – wersja co najmniej 32.0 Internet Explorer – wersja co najmniej 11.0 Informujemy jednocześnie, że w zakładce DO POBRANIA umieszczony został Przewodnik po systemie, w którym szczegółowo wyjaśniono wszystkie funkcjonalności i sposób postępowania związany z zarejestrowaniem dziecka w systemie. Proszę pamiętać, że przy rekrutacji elektronicznej nie ma znaczenia kolejność zgłoszenia.