Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Miasto Zgierz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Piłsudskiego 1

ul. Piłsudskiego 1, 95-100 Zgierz

tel. 42 716 26 50

fax. 42 716 26 50

e-mail: sp1@miasto.zgierz.pl

WWW: http://www.sp1.miasto.zgierz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Magdalena Medyńska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3-latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
4-latki Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
5-latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski
6-latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa z wyżywieniemOpieka podstawowa z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie AngielskiAngielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Częściowo przystosowany
Godziny pracy:
07:00 - 17:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Nie

Opis jednostki

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą oddziałów przedszkolnych w szkole.
Ze względu na duże zainteresowanie rodziców naszym oddziałem przedszkolnym zaplanowaliśmy w roku szkolnym 2023/2024 otwarcie trzech oddziałów: oddział 6-latków, oddział 6-5 latków, oddział 3-4 latków.

Obecne oddziały 6-latków i 5 latków umieszczone są na parterze naszego budynku. Dobrze doposażone, przestronne i kolorowe sale sprawiają, że dzieci znajdują się miejscu przyjaznym i bezpiecznym.
Czują się kochane i szczęśliwe, są przygotowane do przeżywania sukcesu i radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Proponujemy Państwu wysoko wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską. W skład naszego zespołu wchodzi grupa młodych, wykwalifikowanych nauczycieli oraz doświadczonych specjalistów: pedagog, psychopedagog, psycholog psychoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, rehabilitant, nauczyciel gimnastyki. Wspólnymi siłami działamy na rzecz zapewnienia dziecku najwyższej jakości opieki. Tworzymy warunki do wyrównywania szans edukacyjnych i osiągnięcia gotowości szkolnej.

Mamy znakomicie doposażone gabinety: terapii sensorycznej (jako jedyni w Zgierzu), logopedycznej, rewelacyjną salę zabaw z ''Magicznym dywanem''. Udało nam się doposażyć szkołę w nowe urządzenie służące do
prowadzenia słuchowej stymulacji sensorycznej Metodą Tomatisa.

Oddziały przedszkolne zostały wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny (tablica interaktywna, telewizor, DVD itp.), pomoce dydaktyczne oraz różne zabawki edukacyjne, które w dużym stopniu pozwalają rozwijać talenty naszych dzieci.
Tradycją naszą jest też również kultywowanie uroczystości rodzinnych i przedszkolnych razem z rodzinami naszych wychowanków.

Dokładne informacje o prowadzonych zajęciach zostały umieszczone w opisie oferty dotyczącej grup przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy

Uwaga!
Przydział dzieci do konkretnych oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej nastąpi po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego. Organizacja oddziałów przedszkolnych (jednorodnych wiekowo lub mieszanych) uzależniona jest od liczby i wieku dzieci kontynuujących edukację przedszkolną i przyjętych w rekrutacji.

Informujemy, że w przypadku małej liczby kandydatów do oddziałów przedszkolnych szkoła zastrzega sobie prawo do uruchomienia tylko jednego oddziału.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 4 Zdjęcie szkoły 6