Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Aktualności

Publikacja list zakwalifikowanych

16.04.2024

Szanowni Państwo, 

W dniu 16 kwietnia br. o godz. 12.00 nastąpiła publikacja list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, na rok szkolny 2024/2025.

Aby sprawdzić do jakiej  placówki dziecko zostało zakwalifikowane można po zalogowaniu się zweryfikować dane w systemie rekrutacyjnym lub skorzystać z informacji  umieszczonej na liście  wywieszonej w przedszkolu/szkole, do której został złożony wniosek o przyjęcie. 

W dniach od 16 kwietnia br., od godz. 12.00 do dnia 19 kwietnia br. do godz. 16.00, należy potwierdzić wolę zapisu dziecka w przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Można to zrobić na trzy sposoby:
  1. osobiście – zgłosić się do szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane i potwierdzić  wolę, 
  2. poprzez złożenie podpisu elektronicznego - dotyczy osób  posiadających Profil Zaufany bądź podpis kwalifikowany (brak konieczności dodawania załączników),
  3. elektronicznie – wydrukować potwierdzenie woli, podpisać w sposób tradycyjny, zeskanować, wstawić jako załącznik i wysłać poprzez witrynę kandydata.
Brak potwierdzenia woli zapisu w ww. terminie oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w przedszkolu/ oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.

Publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych nastąpi w dniu 23 kwietnia br. o godz.12:00.

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

18.03.2024

Szanowni Państwo, 


uprzejmie informujemy, że w dniu 18.03.2024 r. o godz. 8:00 rozpoczynamy rekrutację do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych. Wnioski można składać do 4 kwietnia 2024 r. godz. 23:59

W zakładce: „Pomoc” znajduje się poradnik dla Rodziców, który zawiera najważniejsze informacje dot. pracy z systemem naborowym, na każdym etapie trwania rekrutacji. 

W zakładce „Pliki do pobrania" znajdują się załączniki w formie oświadczeń, które należy dołączyć do wygenerowanego wniosku. 

Proszę zapoznać się z filmem instruktażowym: https://www.youtube.com/watch?v=bHsD9wmQ3WI ;