Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Aktualności

Rekrutacja uzupełniająca - opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych

21.06.2022

Szanowni Rodzice/Opiekunowie Prawni, 

Uprzejmie informujemy, iż opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych do wybranych przedszkoli/oddziałów przedszkolnych  w szkołach podstawowych w ramach prowadzonej przez Miasto Bydgoszcz rekrutacji uzupełniającej nastąpi w dniu 22 czerwca br., o godz. 12:00.


Zapraszamy

 

Opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

14.06.2022

Szanowni Państwo,

Wyniki rekrutacji uzupełniającej  opublikowane zostaną w dniu 14 czerwca br., o godz. 12:00.

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny  2022/2023 do dnia 20 czerwca br., godz. 16:00 mają Państwo możliwość złożenia potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Osoby posiadające Profil Zaufany lub podpis kwalifikowany mogą potwierdzić wolę za pomocą podpisu elektronicznego.

Niezłożenie potwierdzenia woli zapisu oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej. 


Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

27.05.2022


Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Przypominam, iż zgodnie z harmonogramem rekrutacji od dnia 30 maja br. godz. 8.00 do dnia 6 czerwca br. godz. 24.00 odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. 

Wykaz wolnych miejsc, które zostały  po rekrutacji właściwej znajduje się w systemie naborowym "Vulcan" - w zakładce "Wolne miejsca".
Rejestracja wniosków odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.
Wnioski w sprawie przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego można składać za pomocą systemu rekrutacyjnego do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami

Zapraszamy.