Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Przedszkola - Bydgoszcz

Aktualności

Ważna informacja

18.06.2019

Obecnie zakończyła się rekrutacja właściwa oraz rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rodzice dzieci, którzy chcieliby zapisać jeszcze dziecko do przedszkola lub sytuacja rodzinna zmusza ich do zmiany placówki dla dziecka (np. zmiana miejsca zamieszkania), mogą to uczynić tylko w przypadku, kiedy przedszkole/szkoła dysponuje wolnym miejscem oraz w porozumieniu i za zgodą wyłącznie dyrektora danej placówki. Wykaz wolnych miejsc znajduje się na powyższej stronie w zakładce ,,Wolne miejsca" i na bieżąco jest aktualizowany.

Rejestracja kandydatów

18.03.2019

Szanowni państwo. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w dniu 20 marca 2019 r. o godz. 23.59 zakończy się kolejny etap rekrutacji tj. ,,Rejestracja kandydatów". Po tym terminie rejestracja wniosków w systemie nie będzie możliwa.

Rejestracja wniosków w systemie

06.03.2019

Od 4 marca od godz. 8.00 rozpoczął się nabór elektroniczny dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Rejestracja wniosków w systemie (zgodnie z harmonogramem) będzie możliwa do 20 marca do godz. 23.59. Ażeby zarejestrować wniosek w systemie należy wybrać ,,Zgłoś kandydaturę". Przypominam o zapamiętaniu loginu i hasła oraz o wpisaniu adresu e-mail. Wydrukowany wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów należy dostarczyć do placówki, która jest umieszczona na pierwszym miejscu na liście preferencji.

Oferta -wskazówki

27.02.2019

Ażeby oferta była widoczna należy wybrać zakładkę ,,Oferta" następnie w wierszu ,,nazwa lub adres jednostki" wpisać nr przedszkola/szkoły (jeżeli znamy), wybrać typ grupy oraz wiek dziecka i nacisnąć ,,Szukaj'. Poniżej ukaże się tabela z placówkami. ,,Wyszukanie zaawansowanie" pozwoli na wybranie dodatkowych opcji.