• Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 65

ul. Tomasza Golloba 7, 85-791 Bydgoszcz

tel. 52-343-09-66

fax. 52-343-32-44

e-mail: sp65@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://sp65.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Małgorzata Rogowska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły Liczba miejsc
5-9 latki-(int.-dz. z orzecz.) Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa bez wyżywieniaOpieka podstawowa bez wyżywienia Integracyjny część dla kandydatów z orzeczeniemIntegracyjny część dla kandydatów z orzeczeniem 5

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Przystosowany
Godziny pracy:
07:45 - 12:45
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Nie
Prowadzi świetlicę:
Tak
Monitoring:
Tak

Opis jednostki

Szkoła Podstawowa nr 65 to szkoła z oddziałami ogólnokształcącymi, integracyjnymi i sportowymi o profilu pływanie i koszykówka. Nasi uczniowie od klasy I uczą się pływać i mają możliwość nauki jazdy na łyżwach. Posiadamy odrębny budynek dla uczniów klas I-III i dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego z bardzo dobrze wyposażonymi salami dydaktycznymi ( tablice multimedialne), salą gimnastyczną, stołówką, przenośną pracownią multimedialną, gabinetami specjalistycznymi logopedy, rewalidatora i pedagoga oraz świetlicami czynnymi w godzinach od 6:30 do 17:00.Uczniowie korzystają z integracyjnego placu zabaw mieszczącego się przy budynku. Budynek wyposażony jest w piękne łazienki, podłogi antypoślizgowe oraz wideodomofon.
W budynku głównym uczą się dzieci z klas IV – VIII. Znajduje się tutaj: duża stołówka, świetlica szkolna, biblioteka, centrum multimedialne, pracownie przedmiotowe, sale gimnastyczne, basen, lodowisko/kort tenisowy, boisko sportowe typu „Orlik”, gabinet pielęgniarki i gabinet stomatologiczny. Szkoła posiada bogata ofertę zajęć pozalekcyjnych i specjalistycznych.