Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Przedszkole nr 20

ul. K. Ujejskiego 70, 85-168 Bydgoszcz

tel. 52 371 44 16

e-mail: p20@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://p20.edu.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Katarzyna Wilkowska

Nie można wskazać prawidłowej lokalizacji jednostki na mapie

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3 latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski
4 latki Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski
5 latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski
6 latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Częściowo przystosowany
Godziny pracy:
06:00 - 16:30
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak
Prowadzi świetlicę:
Nie
Monitoring:
Nie
Czy jest winda osobowa?:
Nie

Opis jednostki

Budynek wolnostojący, piętrowy, otoczony ogrodem przedszkolnym, z przestronnym placem zabaw, dobrym dojazdem (linie autobusowe i tramwajowe).
Jesteśmy przedszkolem, które zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 do 16:30, w tym od 8:00 do 13:00 bezpłatną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Przedszkole oferuje dodatkowe zajęcia - sportowe, taneczne, język angielski. Poprzez kreatywną zabawę, aktywne badanie świata, udział w zajęciach rozwijających zainteresowania i talenty, dzieci zdobywają wiedzę, rozwijają samodzielność, umiejętność współdziałania z rówieśnikami i kształtują swój charakter.
Naszą wizytówką jest przyjazna atmosfera i życzliwość, partnerstwo we współpracy z rodzicami oraz bogata współpraca ze środowiskiem lokalnym. 
Przedszkole oferuje pomoc psychologiczno- pedagogiczną (psycholog, pedagog specjalny, logopeda).
Placówka dysponuje gabinetem logopedycznym, salą do zajęć terapeutycznych oraz gabinetem specjalistów parujących w przedszkolu. 
Zapraszamy na stronę internetową przedszkola: p20.edu.bydgoszcz.pl, na której prezentujemy m.in. kalendarz imprez i uroczystości przedszkolnych oraz galerię pozwalającą poznać naszą ofertę i klimat.

Zdjęcia jednostki