Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Przedszkole nr 66

ul. Gabrieli Zapolskiej 16, 85-149 Bydgoszcz

tel. 523795399, 523201246

fax. 523201247

e-mail: p66@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://p66.edu.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Anna Lelewska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3 latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie
4 latki Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:00 - 17:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak
Prowadzi świetlicę:
Nie
Monitoring:
Nie
Czy jest winda osobowa?:
Nie

Opis jednostki

Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy zapewnia edukację dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.
W realizowanych projektach edukacyjnych uczestniczą wszyscy wychowankowie Przedszkola z uwzględnieniem ich rozwoju, zainteresowań i uzdolnień we współpracy ze środowiskiem społecznym, kulturowym i przyrodniczym najbliższego otoczenia.
Oferta Przedszkola tworzona jest we współpracy z rodzicami i uzupełnia realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego o bezpłatne zajęcia dodatkowe - zajęcia muzyczne ,szachy,  warsztaty plastyczne, zajęcia logopedyczne,  zajęcia taneczne, multimedialne i korekcyjne. W placówce jest świadczona pomoc psychologiczno- pedagogiczna przez logopedę, psychologa i pedagoga specjalnego. Realizując podstawę programową wychowania przedszkolnego realizujemy projekty edukacyjne "Cała Polska czyta dzieciom.", " Bezpieczny przedszkolak.", "Czyste miasto", "Mały Europejczyk", ,,Przedszkolaki czytają Europę zdobywają" , Międzynarodowy Projekt Czytelniczy ,, Magiczna moc bajek".
Organizujemy zajęcia dla rodziców i dzieci - festyny rodzinne i zajęcia otwarte, rodzinne konkursy plastyczne " 
Przedszkole dysponuje dużym ogrodem przedszkolnym w związku z tym zajęcia edukacyjne realizowane są także w kontakcie z otoczeniem przyrodniczym Przedszkola.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 1 Zdjęcie szkoły 2