Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 58

ul. Gdańska 53 a, 85-005 Bydgoszcz

tel. 523493274, 607348548

e-mail: sp58@edu.bydgoszcz.pl

WWW: https://sp58.edu.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Iwona Zwirkowska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
6 latki Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa bez wyżywieniaOpieka podstawowa bez wyżywienia Język angielskiJęzyk angielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
08:00 - 13:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Nie
Prowadzi świetlicę:
Tak
Monitoring:
Tak
Czy jest winda osobowa?:
Nie

Opis jednostki

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej to szkoła bardzo bezpieczna, położona w Śródmieściu, a mimo to z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Pod czujnym okiem pracowników wspomaganych monitoringiem, żaden intruz nie wtargnie do budynku szkoły. Jest placówką posiadającą nowoczesną i bogatą bazę dydaktyczną.
Edukacja przedszkolna prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00. Po zajęciach dzieci mogą skorzystać z opieki  świetlicy szkolnej. Nasza placówka zapewnia dzieciom z oddziału przedszkolnego możliwość wspólnej zabawy oraz nauki w warunkach przyjaznych i dostosowanych do potrzeb rozwojowych dzieci. W pracy dydaktycznej i wychowawczej dbamy o wszechstronny rozwój i sukcesy każdego dziecka na miarę jego możliwości.W trosce o jednolite oddziaływanie wychowawcze aktywnie współpracujemy z rodzicami. W celu właściwego przygotowania dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej wspieramy ich ciekawość, aktywność i samodzielność. Kształtujemy wiadomości i umiejętności, które są ważne w edukacji szkolnej.

Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 1