Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 64

ul. Sardynkowa 7, 85-435 Bydgoszcz

tel. 523722483, 609929008

e-mail: sp64@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://www.sp64bydgoszcz.szkolnastrona.pl

imię i nazwisko dyrektora: Michał Przybylski

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
5,6 latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa bez wyżywieniaOpieka podstawowa bez wyżywienia

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Częściowo przystosowany
Godziny pracy:
08:00 - 13:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Tak
Prowadzi świetlicę:
Nie
Monitoring:
Tak
Czy jest winda osobowa?:
Nie

Opis jednostki

Szkoła Podstawowa nr 64 prowadzi od 2001 roku oddziały przedszkolne, do których przyjmowane są dzieci 5 i 6 letnie. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w oddzielnym budynku, gdzie panują przyjazne i bezpieczne warunki do nauki i zabawy. Sale dostosowane są do potrzeb grup wiekowych, wyposażone w odpowiednie pomoce dydaktyczne i nowoczesny sprzęt IT. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna jest gwarancją wysokiej jakości kształcenia i wspierania w wychowaniu. Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologa i pedagoga, a codzienną opiekę medyczną sprawuje pielęgniarka.
 Od klasy pierwszej prowadzimy klasy sportowe o profilu pływackim, zajęcia sportowe prowadzone są na pływalni "Sardynka", salach gimnastycznych, zespole boisk Orlik oraz dużym placu zabaw. W naszej szkole działa stołówka i świetlica, w której zapewniamy opiekę uczniom od klasy pierwszej.

Zdjęcia jednostki