Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 16 (ZS 16)

ul. Koronowska 74, 85-405 Bydgoszcz

tel. 523277794

fax. 523277794

e-mail: zs16@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://www.zs16.edu.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Grażyna Lewandowska

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
Zerówka Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka podstawowa bez wyżywieniaOpieka podstawowa bez wyżywienia Język angielskiJęzyk angielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Częściowo przystosowany
Godziny pracy:
08:15 - 13:15
Własny budynek:
Nie
Własny ogród:
Nie
Prowadzi świetlicę:
Nie
Monitoring:
Tak
Czy jest winda osobowa?:

Opis jednostki

Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy wchodzi w skład Zespołu Szkół nr 16. Nasza placówka istnieje już od 70 lat i może poszczycić się wieloma sukcesami edukacyjnymi, jak i sportowymi. Jesteśmy zespołem, któremu zależy na wykształceniu człowieka inteligentnego, umiejącego radzić sobie w każdej życiowej sytuacji. Oferujemy przyjazną atmosferę oraz ciekawe formy przekazywania wiedzy umożliwiające rozwijanie zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów. Nie pozostawiamy bez pomocy nikogo. Pragniemy owocnie współpracować z rodzicami poprzez aktywne włączanie ich w życie szkoły. Naszym atutem jest: wykwalifikowana kadra, doskonalenie i wykorzystywanie nowych rozwiązań edukacyjnych. Cenimy aktywność i zaangażowanie w działaniu oraz wrażliwość na potrzeby innych ludzi.
W naszej placówce każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania korzystając z zajęć Młodzieżowego Domu Kultury nr 6 w Bydgoszczy.

Zdjęcia jednostki