Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Przedszkola - Bydgoszcz

Oferta jednostki

Szkoła Podstawowa nr 27

ul. Sielska 34, 85-790 Bydgoszcz

tel. 52 3439397, 883366060

fax. 52 3439397

e-mail: sp27@edu.bydgoszcz.pl

WWW: http://www.sp27.bydgoszcz.pl

imię i nazwisko dyrektora: Targowski Szymon

Lista grup

Nazwa grupy Szczegóły
3-4 latki Dzieci w wieku 3 latDzieci w wieku 3 lat Dzieci w wieku 4 latDzieci w wieku 4 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski
5-6 latki Dzieci w wieku 5 latDzieci w wieku 5 lat Dzieci w wieku 6 latDzieci w wieku 6 lat Dzieci starsze niż 6 latDzieci starsze niż 6 lat Opieka całodzienna z wyżywieniemOpieka całodzienna z wyżywieniem WyżywienieWyżywienie Język angielskiJęzyk angielski

Dodatkowe informacje

Jednostka publiczna/niepubliczna:
Publiczna
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych:
Nieprzystosowany
Godziny pracy:
06:00 - 17:00
Własny budynek:
Tak
Własny ogród:
Nie
Prowadzi świetlicę:
Nie
Monitoring:
Tak
Czy jest winda osobowa?:
nie

Opis jednostki

Budynek szkoły położony jest na pograniczu dwóch osiedli – Starego i Nowego Fordonu, w przepięknym miejscu otoczonym lasem, z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa cały teren jest ogrodzony, a budynek zamknięty i monitorowany. Dzieci będą miały do dyspozycji trzy sale w nowoprzebudowanym skrzydle budynku z osobnym wejściem na potrzeby najmłodszych dzieci. Do dyspozycji przedszkolaków jest pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne, sala integracji sensorycznej przeznaczona dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi oraz salka do ćwiczeń fizycznych. W październiku 2023 r. otworzyliśmy nowy plac zabaw, będący częścią Familijnej strefy aktywności, umiejscowionej w obrębie naszej placówki. Posiadamy także własną kuchnię, która serwuje pyszne, domowe posiłki.
Oferujemy:
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
- nowoczesne metody i formy pracy z dziećmi, inspirujące do twórczych działań oraz rozwijania talentów,  interesujące i różnorodne zajęcia i zabawy kształtujące indywidualne uzdolnienia oraz rozwijające aktywność badawczą,  smaczne posiłki zgodne z zasadami zdrowego żywienia, liczne przedszkolne uroczystości i konkursy, profesjonalne przygotowanie dzieci do nauki w szkole podstawowej, pomoc i wsparcie rodziców w działaniach wychowawczych.
Tworząc przyjazną i serdeczną atmosferę oraz gwarantując dużo wspaniałej zabawy, zapewniamy warunki do osiągnięcia pełnej gotowości szkolnej.


Zdjęcia jednostki

Zdjęcie szkoły 1 Zdjęcie szkoły 2 Zdjęcie szkoły 3