Tło lewe Tło prawe
  • Kontrast:
  • A
  • A
  • A
  • Czcionka:
  • A
  • A
  • A
Nabór Przedszkola

Aktualności

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

16.04.2018

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów przystępujących do naboru uzupełniającego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W dniach 16 - 24 kwietnia 2018 r. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjecie do dziecka do placówki, która nadal dysponuje wolnymi miejscami. Dla dzieci w wieku 3-5 lat wolne są wciąż miejsca w Miejskim Przedszkolu Nr 3 i Nr 4, natomiast dla dzieci 5-6 letnich - we oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych. Warunkiem zatwierdzenia wniosku jest dostarczenie do placówki pierwszego wyboru wydrukowanego i podpisanego wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami. W przypadku jakichkolwiek trudności bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z placówką - numery telefonów dostępne w zakładce - OFERTA. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

PUBLIKACJA LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH !

29.03.2018

Szanowni Państwo, od dziś możecie sprawdzać do jakiego przedszkola / oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej zakwalifikowało się Państwa dziecko. W dniach 3- 10 kwietnia 2018 r. do godziny 15.00 rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia woli w placówce zakwalifikowania. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 objęte są edukacją przedszkolną w danej placówce, a w kolejnym roku szkolnym będą ją kontynuować.

Rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zakończona !

28.03.2018

Rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych została zakończona. W dniu 30 marca 2018 r. o godzinie 15.00 będziecie Państwo mogli sprawdzić do jakiej placówki zakwalifikowane zostało Państwa dziecko. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

REJESTRACJA KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

14.03.2018

Rozpoczęła się rejestracja kandydatów przystępujących do naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W dniach 14 - 28 marca 2018 r. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjecie do wybranej placówki. Warunkiem zatwierdzenia wniosku jest dostarczenie do placówki pierwszego wyboru wydrukowanego i podpisanego wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami. W przypadku jakichkolwiek trudności bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z placówką - numery telefonów dostępne w zakładce - OFERTA. Życzymy powodzenia w rekrutacji!

Elektroniczny nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019

06.03.2018

Już od 14 marca br. będziecie Państwo mogli zarejestrować wniosek o przyjęcie swojego dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na terenie miasta Jarosławia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówek oraz zasadami rekrutacji elektronicznej w zakładce "Zasady i terminy". Tam też znajdziecie Państwo informację jakie załączniki niezbędne są do złożenia w placówce I-go wyboru wraz z podpisanym wnioskiem.